Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dunai0612

    újonc

    Helló.
    A mailboxos rendelés jóval egyszerűbb mint ahogy le van írva. Nem tudom változott e azóta az oldal vagy én csináltam valamit másként.
    "Ha ezt látod, ez már jó hír, a telefon náluk" után lévő esemény nekem a következőképpen alakult:
    Rákattintottam a received shipments-re ami alatt az "1" megjelent.
    Itt kidobott egy oldalt ahol a Change the carrier- re kattintva kilehet választani a szállítás módját. Én bepróbáltam a Czech Post 12,22eurós szállítását. (Itt már fel is lehet tőlteni az egyenleged, lásd lejjebb.) Ha megvan a szállítás módja akkor Continue. Itt megint lehet módosítani a szállítást. Chooset-re kell kattintani. Bedob még egy számlát csak részletesebben. Itt már kéri, hogy tőltsd fel az egyenleged.
    A description of goods alatt van egy rublika ide be kell írni az áru típusát. (pl.:műszaki cikk)
    Confirm and play from my credit. Ha minden jó akkor a ready to send alatt lesz az "1". Lehet várni :D
    Egyenleg feltőltés:
    A Pricelist of postage alatt találod az egyenleged. Recharge-rámész. Bead egy ablakot. Itt kikell választani a fizetés módot. Paypal-nál írja, hogy rád terhelik a plusz költségeket Bank fees for payments from the EU: + 1.98% + 0.41 EUR. Beírod az összeget a rublikába (12,22euró) és pay now. A következő oldalon meg autómatán kiszámolja mennyi költséget vonnak le tőletd. Aztán lehet is fizetni, ami rögtön meg is érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák