Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz ittakary #22789 üzenetére

    Hiaba edesistenenemezel, igenis hasznalom es hianyolom az NFC-t es meg nagyon sokan masok is (meg ha te nem is jottel ra, milyen praktikus dolog is az). Nem hetvenketmagos processzorral szerelet telefon vartam, nem is 16GB RAM-ot, csak egy szaros NFC-rol beszelunk. Ez nem kotekedes volt, csak egyszeruen nem ertem, mi a 'lfszrt' kellett kihagnyi belole es igen, mintha direkt csinalnak ezeket a maloroket, mert nem hiszem, hogy annyira megnovelte volna az eloallitasi koltsegeket, hogy utana ne tudtak volna emiatt(!) kellemesen bearazni.

    Mindettol fuggetlenul, az ara korrekt (ahogy az elodjenek is az volt), egyeb tudasaval nincs gond (de boven nem 2016-os flagship killer - mindegy, ezt majd kiderul egy even belul). Ugyanakor van a csaladban aki nem hasznal NFC-t, ellenben azert nincs meg Oneplus-ja, mert hianyolta belole a dual sim-et. O lehet ad egy eselyet a telefonnak, de en szinte biztos, hogy maradok az elsonel.

    Baj, hogy leirtam, hogy igy gondolom? ... hat edesistenem :P

    Szerk.: valaki nyithatna egy Oneplus Two topikot, hogy a nagy anti-NFC rajongok ne itt flameljenek :P

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák