Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    Én is engedtem a kíváncsiságomnak és az Telefon is jelzett, hogy van frissítés, felment szépen 05Q-ra előbb az előkészítő frissítés utána pedig a 17L. Alapvetően tetszik is a rendszer, nem volt semmi takarítás, mégis megy szépen, van 1-2 dolog ami hiányzik, de megoldottam mindent és megszokható a rendszer, illetve a sebesség kárpótol. Talán nem is a sebesség ami jobb lett, hanem a ha rábökök valamire akkor tényleg történik valami és nem csak várakozik, valahogy mintha reszponzívabb lenne az 5.0.2. Egy dolgot nem tudtam megoldani ami fontos volt, nem tudok custom recovery-t feltenni. Az OTA előtt a 05Q-n TWRP volt fent, ezt valamelyik frissítés szó nélkül eltüntette, pedig a beállításokban ki volt kapcsolva a recovery frissítés. Gondoltam nem probléma egy perc alatt felrakom fastboot-ból a TWRP-t, látszólag meg is történik, kiírja, hogy minden rendben "sending recovery" , "writing recovery" , "finished" de mindig maradt az alap recovery. Már mindent kipróbáltam, kétféle kábel, alaplapi usb, másik adb, de ragaszkodott az alap recovery-hez. Nagy nehezen megtaláltam a problémát, a quick boot opció kikapcsolásával végül sikerült felrakni a TWRP-t. Nem nagyon értem az okát, mert eddig is be volt kapcsolva és mégis sikerült a recovery cserélgetés 05Q-n, de mindegy is már, akinek hasonlóproblémája van az a quick boot körül keresgéljen.

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák