Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz vitezlejszlo #16624 üzenetére

    Garanciális ügyintézés várható időtartama, elől az én saját telefonom gariztatott időpontjaival:

    Február 25: (1 munkanap): hibajegynyitás (oneplus.net oldalon STORE account menüjében RMA nyitás)
    Feburár 27: (3. mn) OP: Ó de sajnáljuk hogy baj van a telóval, itt egy zip, tedd fel, hátha segít.
    Február 27: (3. mn) Én: Nem segített.
    Február 28: (4. mn) OP: Huha, vissza kéne küldened a telefont, de magyarba nem szállítunk, milyen címre kéred majd a cserekészüléket?
    Február 28: Én: Erre a német címre....
    Március 3: (6. mn) OP: Na ide kéne küldened a telefont, erre az UK címre vissza a raktárunkba jó?
    Március 3: Én: Telefon feladva a királyi postával 9500 ft-ért (azóta tudom: furgefutar.hu, itt UPS 6000 körül elvitte volna)
    Március 5: (8. mn) Én: Nyomkövetés szerint a telefon kiért
    Március 6: (9. mn) OP: Huha, még nem ért ide ki a telefonod srác! :)
    Március 11: (12. mn) OP: Na itt a telefonod a raktárban, megkaptuk, csihadjál le. De figyeljél mán, hát te magyarba vagy, mi meg már szállítunk oda, szóval tudjuk direkt magyarba küldeni a cseretelefont ha szeretnéd. Írjad meg a címet, ahova kéred a küldést. Hamarosan kapod az emailt a továbbiakról.
    Március 11: Én: Ez a magyar címem, de tök jó fejek vagytok, az accountom alatt is átírtam már a német címet magyarra.....
    Március 11: OP: Elkészült egy "order" az új telefonról ezzel a dátummal (store account alatt).
    Március 12: (13. mn) Én: Az accountom alatt a "my orders"-nél megjelent egy új megrendelés, PENDING állapottal.
    Március 13: (14. mn) Én: A küldés állapota PROCESSING-re változott.
    Március 16: (15. mn) Én: Állapot COMPLETE-re változott, ekkor megjelent a DHL-es nyomkövetési szám is, miszerint a telefont március 13-án adták át a DHL-nek.
    Március 17: (16. mn) Én: DHL átadja a cseretelefont (nekem elbénázta a DHL, csak 3 nappal később 20-án kaptam meg)

    Hozzávetőlegesen a hibajegy nyitástól számítva kb 16 munkanap, 3 hét alatt kaptam meg a cseretelefont. Nekem a mikrofonom ment tönkre, teljesen új, 2015 02 11 -es gyártású telefont kaptam.

    Ami fontos: Telefont az USB kábellel és a SIM kiadóval kell vissza küldeni (ezt kérik - 2015 03 03), DE A TÖLTŐT NEM KELL!!. Amikor küldik a cseretelefont, akkor külön küldik a telefont, és külön másik csomagban a kábelt és a SIM kiadót.

Új hozzászólás Aktív témák