Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krics

    tag

    válasz kelly7 #4473 üzenetére

    Én mate 10 pro-ról jöttem két éve. Úgyhogy már nem mostani az emlék, de olyan nagy differenciát nem éreztem akkor a két teló közt. A 8T-n nincs IR blaster, az hiányzik a mate 10 pro-hoz képest. Képernyő kicsit nagyobb, de kb ugyanaz a 120 hz ellenére, maga a teló kicsit nehezebb, nem sokkal. Kamerában a m10 pro szerintem nem gyengébb, ha maradsz 9-es droidon, akkor feltétlenül. Ugye szoftveresen a m10 pro megállt 10-en. De nagy különbségek nincsenek már a 10 és 12 közt szvsz. Ujjlenyomat olvasó mate10 en a hátlapon található, 8T-n a képernyőbe építve, utóbbi nekem jobban tetszik. 8T-n punch hole a szelfi kamera, hozzászoktam, már abszolút nem zavar. A m10 proval szemben a 8T legnagyobb előnye a 65W fast charge, rohadt jó, reggel ráteszem a töltőre, beállok a zuhanyba, és mire kijövök majdnem teljesen fel van töltve a teló. Gyors teló a 8T rendszerileg, sosem akad, flott minden, teszi a dolgát. Gubanc akkor van csak ha a romokat cserélgeted, de annak többnyire júzer error az oka. Három havonta kapja a biztonsági frissítéseket, és a 13 után talán lesz Android 14 is, de utóbbiban nem vagyok teljesen biztos. Összességében jobb teló a 8T, kiváltképp a fast charge miatt. De nem összehasonlíthatatlan nagy az ugrás a mate 10 pro-ról. Szvsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák