Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krics

    tag

    Sziasztok. Nagy mesterek ezek a kis kínai koppintóművészek :-) Egy éve mikor megjött a teló az Aliról, usás töltőt kaptam EU-s adapterrel. Nincs vele semmi baj, csak egy kicsit bumfordi így az adapterrel, ezért gondoltam kerítek egy normál Eu-s töltőt is. A hivatalos boltból az eredeti viszont 40 euro, kb 15k huf, hát annyit nem szánok rá. Alin a legolcsóbb töltő [link] 3800 forintra jött ki, gyaníthatóan nem eredeti, de ha működik, akkor letojom. Nos, pár napja megérkezett a cucc, érzetre pont, mint az eredeti, súly, szín, kidolgozás, minden egyezik, egyedül a logo és a feliratok színe kicsit sötétebb feketés az eredeti szürkés árnyalattal szemben. [link] Puding próbája az evés, rádugva a telóra a warp charge animáció is elindul, illetve megy a töltés is, de érzetre lassabb, ezért lemértem és 6%-ról 100-ra pont egy óra alatt tölti fel, illetve van itthon pár Lenovo ThinkPad is usb c-s töltést támogatva, természetesen ezeket nem tölti szemben az eredeti töltővel, szóval a kamu töltőn a 65 w csak névleges, talán a felét tudhatja... Egy próbát megért :-)

Új hozzászólás Aktív témák