Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hysterycs

    tag

    Sziasztok,

    Gondolkodom egy új 8T beszerzésén, legkedvezőbb áron a Oneplus hivatalos Aliexpress oldalán találtam meg a 12/256 GB-os verziót [link] , kb 176ezer forint lenne, spanyol raktárból, EU-s adapterrel. Valaki esetleg már vásárolt innen, a garancia milyen formában érvényesíthető, sok macerával járna? Megbízhatóak?

    A második opció egy magyar GSM bolt, azt mondják régóta a piacon vannak és csak EU-s telefonokat forgalmaznak, de tartok tőle, hogy kínai szoftveres telefonok vannak manuálisan átmókolva Global verziókra: [link]
    Ez már 187 ezer, és ha jól sejtem a garancia csak hozzájuk érvényes, hivatalos OP vonalon nem érvényesíthető.

    A harmadik opció az Alza lenne, de ott sajnos egyszerűen túl drága, 235ezret nem szánok rá, bár tudom, hogy ez lenne a legbiztosabb vétel gari szempontjából.

    Eddig az összes telefonomat Telekomnál vásároltam, ott éppen most futott ki ez a típus, ráadásul 12/256-os verziót nem is árultak.

    Más lehetőségeket is szívesen fogadok (akár 8/128 is szóba jöhet), ha tudtok ajánlani olyan helyeket, akik hivatalos OP garival adják, lehetőleg 200k alatt.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák