Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz C$abi #12 üzenetére

    Mai napig rejtély, hogy szánhatják az 5C-t az alap 5 utódjának. Más gyártónál is műanyagot kapsz ugyanannyiért, nem ez a gond, hanem házon belül nem látom az értelmét. Ráadásul nem bővíthető, így a 8Gb-os azért elég karcsú lesz, még csak hú de nagy dolgokra sem kell gondolni. 8Gb-os telefonom van, csak a galéria bélyegképei szépen meg tudnak hízni, mostanában felkúszott pár app is, a zenét eleve a microSD-re tettem. Mindezt úgy, hogy nem költöztettem át az életem mobilra, netezni gépen szoktam, kivéve ha tömegközlekedek, bár ott csak ha muszáj, filmről ne beszéljünk. Ez így gáz 2014-ben.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz beccyboy #37 üzenetére

    A Galaxy Young-al az a baj, hogy 2 év rablánccal már ingyen kéne adni. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Prevent #63 üzenetére

    Vodafone tavaly ilyentájt 119-ért adta előfizetéssel a Samsung Galaxy SII-őt erősen kifutó korában. Az Edigital-nál 84 volt ugyanekkor függetlenül, a Media Markt-ban szintén, de ők egyszer le is árazták 75-re. Azt übereld! :). Ennek fényében botrányos, hogy a szintén két éves SIII 99 a T-nél, már függetlenül akörül van, a 3G-s változat 94, gondolom az LTE sem lehet sokkal több. S4 129.től vihető, függetlenül 144.

    llaszlo: Nem a 8Gb a gond, ha 100 alatt adnák, már jó lenne sokaknak, van, akinek még okostelefonon is elég. Viszont 180 ez a csoda, és annyiért a nem bővíthető 8Gb nagyon gáz. A műanyag nem, ennyiért másnál is csak műanyag van, a hardver pedig a 2012-es csúcsmodelljük, azzal sincs gond, tényleg csak az ár a baja.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Snoxhill #68 üzenetére

    Drága kütyüt nem veszünk szürkeimportból, az azoknak a kiváltsága, akik drágább cuccal akarnak villogni, mint amire egyébként telik. Értem én, hogy a többség nem fog meghibásodni soha, de azért jó dolog tudni, hogy van garancia, amit könnyen lehet intézni, nem kell jobb esetben is a ZUGsm-en keresztül külföldre postázni.
    Meg aztán látom én, milyen alakok állnak az ilyen boltokban a pult mindkét oldalán, be se tenném a lábam oda. Még nem láttam GSM boltot, ahol nem gengszter kinézetű a tulaj, és nem állnak mázsás szolizott audis jobbikosok előtte. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz d@minator #76 üzenetére

    Ezzel egyet kell értenem. Androidon brutálisan sok a szemét, minden kategória toplistáját Talking Tom valamelyik inkarnációja uralja. Mondjuk a Play is rossz, kategóriánként csak 250 találatig enged böngészni. Ha csak simán az adott kategóriában keresgélek, hogy találjak valami érdekeset, az 1 millió app-ból szinte semmit sem fogok látni. Célirányosan, kulcsszóval keresni lehet, de az se mindig jó. Főleg az elején, amikor új volt a telefonom, tabletem, böngésztem, mit tegyek fel, kíváncsi voltam, mennyire sokoldalúan használható, és nem nagyon jártam sikerrel. Célirányosan már több hasznos app-ra leltem, de a böngészés használhatatlan. És rengeteg szar uralja a toplistákat, wifi kulcsszóra keresve a monitorozó, wake on lan stb cuccok mellett rengeteg a bevallottan kamu wifi hack, ezekkel van tele a Top250. Játékok fele Need for Speed háttérkép...

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Snoxhill #80 üzenetére

    Nem az a lényeg, hogy hol köt ki. A gengszter kinézetű GSM-es csókában nem bízok meg, a szolgáltatókban meg a hivatalos forgalmazókban jobban. Be se megyek GSM boltba, ez nem sztereotípia, mindig látom, milyenek az eladók, meg milyen vevők járnak oda. Tudod, tesó, aggyá má valamit olcsón gyorsat. Ide be se megyek.
    Apple-t mondjuk pont nem veszek sehol, androidos telefonból sem kell csúcsmodell, mivel nem azon játszok, az egyéb app-ok pedig egy középkategóriás készüléken is gyorsak. Ha lenne a középkategóriában is értelmes telefonja az Apple-nek, már megfontolnám, nem vagyok elzárkózva tőle, ahogy a WP8-as telefonoktól sem. Az 5C túlárazott, de pl. a 16Gb-os 5S ugyanannyi, mint amennyiért az S4 és az S5 is debütált, csak azok egy éven belül már a feléért adhatók csak el, tehát kategóriájában nem feltétlenül drágább.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák