Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz gerii #16 üzenetére

    Ráadásul még ez az árazás sem tuti. Kb. 3-4 hete rendeltem tőlük egy Huawei M2-es tabletet, közepes 7GB-os mobilnet csomaggal. A készülék ára induló 19.990 lett volna és 24 x 3000Ft. Pár nap múlva kerestek, és telefonon lezajlott egy amolyan önkéntes hitelképességi vizsgálat, aminek a vége az lett, hogy 19.990 induló ár helyett fizessek valami 56 vagy 58 ezer forintot és akkor elvihetem. Igaz talán akkor az első X hónapban nem kellett volna fizetnem havidíjat, meg talán részletet sem, de az a lényeg, hogy hiába tetszik a kontrukció, amit látsz náluk, könnyen lehet hogy neked nem elérhető. Na én ott lemondtam a dologról. Ki tudnám fizetni egyben is a tablet árát, de ha azt akarnám, akkor nem szolgáltatónál venném 2 éves tarifahűséggel. Így nekem nem érte meg. Egyébként meg ennyit arról, hogy az nem részlet, hanem készülékdíj. Ugyanolyan hitelképességi vizsgálatot tartanak, mintha bármi mást vennél részletre.

    Amúgy én már jártam rosszul a Vodával. Kimenten külföldre pár hónapot, ezért a még futó mobilnet csomagom havidíját áttettem a bankomnál átutalásra, illetve elektronikus számlázásra a Vodánál, hogy e-mail-en kapjam a számlát és egyéb közlendőket. Mikor visszajöttem kiderült, hogy 1 havidíjjal (kb. 2000Ft) tartozok nekik már több hónapja, ezért leállították a szolgáltatást, amíg be nem fizetem azt + valami 4000Ft újraaktiválási büntetést. Tehát minden hónapban folyamatosan fizettem a díjat, csak 1 havi valahol beragadt a banknál. A lényeg az, hogy az idióták az elektronikus számlázáshoz megadott e-mail címem helyett SMS-ben küldözgették a felszólítást arra a GSM modemre, aminek még kijelzője sincs, ráadásul otthon figyelt a fiókomban kikapcsolva.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • -Faceless-

    őstag

    válasz gerii #11 üzenetére

    Hiába elég a szoftvernek a s210-et senki nem meri nyugodt szívvel ajánlani. Akkor inkább próbalnak valami s400-as droidot rádsózni. Sok helyről hallottam egyenesen mindent megtesznek, hogy lebeszéljenek róla (nem csak erről, hanem bármilyen alsó kategóriás wp-ről).

Új hozzászólás Aktív témák