Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz PR0JECTNR56 #9 üzenetére

    Nem olyan tragikus azért. Az általad említett notiknál fele a dpi. De ha kezedbe veszel egy arc s-t, ott sem az az első gondolatod, hogy de pixeles a kijelző. Látni ugyan látni a finom recéket, de messze jobb, mint a 15"-ös laptop normál nézési távból.

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #9 üzenetére

    Összes notim ilyen felbontású és NEM látni a pixeleket 15 colon, normál nézési távolságból.

    Viszont bementem múltkor a T-Mobilba, és felháborított, hogy a 30-40-50K körüli telefonoknak mind észrevehetően és zavaróan pixeles volt a kijelzője, a lassan 5 éves muzeális ZTE Blade-hez képest, ami 3.5 colon volt 800x480-as, és nem látszottak a pixelek.

    Óriási pofátlanságnak tartom, hogy kiadnak BÁRMENNYIÉRT is ilyen pixelsűrűséggel telefont. Bárki bármit mond, szerintem kifejezetten szemrongáló és fejfájás okozó pixeles kijelzőket nézegetni. Igaz ez a drága tabletekre, és telefonokra is. Nekem van otthon, és 3.5 colon élesebben látom a szöveget, kevésbé szemfájdító mint a tablet 8 colján rosszabb PPI-al.

    A szem állandóan élesíteni akar, élkeresést végez, és a recés böngészés főleg nagyon káros.

    Főleg abból a szempontból vicces, hogy 100-150 dollár körüli 4,7-5 colos 4 magos kínai mobiloknak mind tűéles kijelzője van, tehát meg lehetne csinálni simán. Baráti körömben legalább öt ilyen mobil van szóval tudom... Persze azok sem tökéletesek, de a vásárlók pofánsz...sa ami a nyugati telefonokkal folyik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák