Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackPriest

    őstag

    válasz Dyingsoul #47 üzenetére

    Nem lett volna olcsobb, de tudtad volna mit veszel, a ceg meg korrekt lett volna, mert leirja elore mire szamits. Es mar korabban is irtak, hogy nem feltetlen egy evre veszel kartyat. De legyen recskanak igaza es egy evre veszed, gondolom utana nem a szemetbe kerul, a kovetkezo tulaj is hasznalna. Es ami most eleg, 2-3 ev mulva mar korantsem biztos, hogy az lesz. Tudom, nem cel idotallo kartyat gyartani, mit akarok 3 ev mulva egy kozepes vga-val, de nekem akkor is az jon le, hogy az nv most nem volt korrekt a vasarlokkal, a tobbi erv masodlagos.

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

  • válasz Dyingsoul #47 üzenetére

    Ha úgy vesszük, helyes a specifikáció, hiszen 4Gb van rajta. Azt felejtették csak el közölni, hogy ebből 0,5Gb lassabb. Ha ezt mindenki annyiban hagyná, legközelebb ki tudja, mivel próbálnának megetetni. Ez bizony a vásárlók megtévesztése.

    Ha visszamehetnénk az időben, bizony lenne olyan ember, aki akkor inkább AMD-t vett volna, akik nem márkahűek. De ez a márkahűek pofán csapása is. Ha nem így lenne, az nVidia most nem kapálózna, hogy akinek nem tetszik, az visszaviheti.

    Folyton folyvást megpróbálnak átverni. Ha nem vagy résen, a pénztáros közértben "véletlenül" elszámolja a visszajárót, a benzinkutas "véletlenül" mégis a spéci 95-öst nyomja a tankba, a neten rendelt cucc kicsit eltér a leírástól. Darabonként lehet, hogy műbalhénak tűnik, hiszen nem nagy összegek, előfordulnak tévedések, de ha összeadod saját magadra... nekem legalábbis elegem van belőle, hogy folyton hülyének néznek, át akarnak verni (s akkor a politikát hanyagoltam is, mert az is megér egy misét).

    S képzeld el, hogy spórolt az nVidia akár 100Ft-t is ezzel a húzással és eladnak 100.000 kártyát. Meg is van a CEO új kocsija.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • IT.SZB.IKM

    csendes tag

    válasz Dyingsoul #47 üzenetére

    Maga a kifelyezés és úgy általában az, hogy "műbalhé" nem kis felhang és kicsit sem frappáns.
    Mert ezzel az erővel az is lehetet volna, hogy meg sem említi ezt a fiaskót vagy csak annyit, hogy ez történt.
    De belement valami oknál fogva abba, hogy részrehajlóan műbalhénak titulálja ezt az esetet.
    Én úgy látom, hogy annyi ilyen van manapság, hogy az emberek már nem is tulajdonítanak jelentőséget annak ha tulajdonképpen átverik őket.
    Értem én, hogy jó kártya meg akkor is ugyan ennyibe került volna ha már a módosított specifikációval kerül a boltok polcaira. DE Tiszteletben kéne tartani a vársálónak azt a jogát, a cikk írójának, a fórumtársaknak és nem utolsósorban magának a gyártónak, hogy Ő nem ezzel a specifikációval vásárolta meg a terméket és nem azt, hogy továbiakban is azt tukmálni neki, hogy márpedig milyen jól járt. Mert a vásárlás pillanatában még jobb vagy más specifikációval rendelkezett a termék.
    Ennyi.... :R

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz Dyingsoul #47 üzenetére

    Elvi kérdés: a vásárlók, fogyasztók megtévesztése senki számára ne legyen műbalhé. Itt lenne az ideje, hogy
    ebben a balkáni országban is kiálljanak a jogaikért a fogyasztók. Nem szabad hagyni az ilyen dolgokat, különben soha semmi nem fog változni.

Új hozzászólás Aktív témák