Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dankoi

    csendes tag

    válasz Bog #601 üzenetére

    Lehet, hogy épp egy gyári hibás 2.1-es android-ot nézegettem, de nekem meg azt nehéz megszokni, hogy nem lehet kilépni a programokból, hanem háttérbe kerülnek és vagy az alap alkalmazáskezelőbe kell járkálnom minden alkalommal, hogy ne lassuljon le a rendszer, vagy tölthetek le rá külön programot, és takaríthatom azzal ami nem kell.
    Azt sem igazán értem, hogy miért indulnak el olyan programok, amiket sosem indítottam el és semmi szükségem rájuk (Twitter, FB, latitude, stb)... (ha meg tudjátok mondani hol tilthatom le őket, nagyon fogok örülni)

    Azt aláírom, hogy nagyon szép játékok vannak rá (ahogy iPhone-ra is), de játszani nem telefont vesz az (átlag) ember.

    Arra pedig nincs lehetőségem, hogy teszteljem az összes olyan készüléket 1-2napig is akár, ami valamilyen szinten tetszik.

    A levelező program lehet, hogy nem ilyen mennyiségre lett tervezve, de android-on pl egy citromail IMAP-ot nem lehetett hozzáadni a beépített levelezőhöz, pedig mindent többször átnéztem és újra beírtam.

    Csatlakoznék azokhoz, akik szerint mindegyik rendszernek van előnye/hátrány, de nehéz egyértelműen kijelenteni, hogy ez vagy az mindenki számára használhatatlan hulladék.

    Elméletileg nincs különbség az elmélet és a gyakorlat között, gyakorlatilag viszont...

Új hozzászólás Aktív témák