Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKoppány

    csendes tag

    válasz Zozzy #1682 üzenetére

    Ezt már itt írtam, nem a tesztben. A tesztben ezt írtam: "Az üzenetekben én is megtaláltam az SMS-visszajelzést, viszont nem kaptam soha egyet sem� Az SGS2-ben bezzeg be lehetett állítani, hogy még rendes hangjelzést is kaptam, amikor a kedves címzett telefonjára megérkezett az SMS-em."

    A RunKeeper azért jobb a Sports Trackernél - ezt az előbb elfelejtettem -, mert a trackelt útvonalat előbbiben lehet, utóbbiban nem lehet utólagosan, a webes felületen módosítani.

    A GPS ugyanis egy pontatlan rendszer. Felhős időben van, hogy 15 kilométert mutat a 10 kilométeres távra. Ennek megfelelően a valóságosnál jobb az átlagsebességem, az elégetett kalória, stb., egy csomó adat nem megfelelő.

    A RunKeeperben a webes felületen a GPS "ugrálásait" tudom módosítani, a trackelt út vonalát "rá tudom simítani" a térképen jelzett útra. Persze így megvan annak is a lehetősége, hogy csaljak, és 200 kilométeres utat jelöljek be magamnak, de ilyet csak az csinál, aki nem normális...

    A RunKeeperhez ezért ragaszkodom. A Sports Tracker fórumában külön topic van, és már igen sokan kérjük szépen a kedves fejlesztőket, hogy - fentiekre tekintettel - tegyék lehetővé a módosítást... Sajnos a fejlesztők részéről még nem szólt hozzá az elmúlt három évben senki...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák