Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pythonhun

    csendes tag

    Hello Mindenkinek!

    azt kerdeznem,hogy ki,es miert hasznal repulesi modot?
    vagom hogy hosszabbitja a keszenleti idod,de nem lehet telefonalni.max segelyhivas.ennek mi ertelme van?elvileg ez egy telefon.
    valaki homalyositson mar fel,miert kell repulo modot hasznalni,ha nem vagyok elerheto,es hivast sem tudok kezdemenyezni a TELEFONOMROL.
    az is lehet,hogy butus vagyok hozza,de nekem ez kb ugy nez ki:ha nem kapcsolom be a telot,akkor evekig elmegy toltes nelkul...
    koszonom a valaszaitokat elore is.
    ha meg baromsagot irtam,akkor is.

    mas:az en kicsikem egy 64 gb-os black edition.
    nemetorszagban vettem.finn gyartmany.asszem tavaly oktoberben.
    nem ropog.nem kopik.nincs karc a kijelzon.a tokot levettem,mert anno irtatok sokan,ha por kerul bele,akkor egy ido utan azokon a ponton koptatja a telot.tehat levettem.ennek a kovetkezmenye,hogy a kameranal a kromozott resz karcolodik :((
    nekem eddig 7 honap alatt 4x fagyott le.ez nem zavar.
    a hangszorot halknak talalom.olvastam,hogy van ra progi de inkabb hagytam,mert elvileg tul lehet vele huzni.
    elvileg lassan itt a pr 1.3.lehet 0rvosoljak.

    imadom ezt a telot.elotte n97-esem volt.a ketto,az eg es fold.szerettem,de ha most keresek rajta valamit akkor b..zarok milyen lassu.
    droidom meg nem volt,de tegnapelott fogtam a kezembe egy s3-ast.faszanak tunik,de en nem jelentkeztem a kovetkezo pingpong vilagbajnoksagra.szerintem b..zott nagy.

    kb ennyi.szofosasom volt.ha valakinek segitettem,akkor megerte.
    ha nekem is fogtok,akkor megjobban.
    v.sz;orulnek,ha a MeeGo maradna a NOKIA-nal!

Új hozzászólás Aktív témák