Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    Köszi a segítséget utólag is Karma-nak (#563), én is ezzel szívtam kicsit. Amúgy a teló tetszik. Eddig N95+N96 volt, most N95 ment tarcsiba, és N96+N97 van használatban, és azt kell mondjam, tetszetős. Kicsit féltem a megjelenéskor az érintőképernyőtől, de meg lehet szokni, csak az zavar kicsit, hogy folyton ujjlenyomatos a képernyő. :) Voda 5G-t rendeltem, de ahogy nézem a napi forgalmat, nem nagyon fogom még csak megközelíteni sem... Eddig 3 nap átlagában 20 MB/nap az adatforgalmam a számláló szerint. Ebben benne van a főképernyős FB kliens, az óránként csekkolt és letöltött e-mailek (6 e-mail címről), és egy weather widget, szal a teló folyamatosan online, emellett Opera Mini-vel böngészek, amikor épp nem vagyok otthoni, munkahelyi gép, vagy noti előtt. Szal lehet, hogy még kicsit túl is lőttem ezzel az 5GB-tal, de majd meglátjuk hó végén. Az volt a megfontolás, hogy ne kelljen 5 percenként nézegetni az adatforgalom-számlálót, hogy még jó vagyok-e, mert az elég illúzióromboló tud lenni... Szal egyelőre nem sok hibát találtam a telóban, azon kívül, amiket már leírtatok, és azt leszámítva, hogy az elsötétült képernyőt nem lehet feléleszteni egy érintéssel, csak a menü gombbal...

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák