Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz joey04 #5193 üzenetére

    "ha egy sok száz telefont próbáló tesztelőnek sem adja magát elsőre"
    És ez a tesztelő lennél te?

    Eladó cuccaim: -

  • Assdak

    őstag

    válasz joey04 #5193 üzenetére

    Az a több száz telefont próbáló tesztelő adott esetben egy elfogult dilettáns.
    Nem tudom megérteni abban mi nem kényelmes, hogy egy gombnyomásra ki/be tudod kapcsolni. Az már csak plusz feature, hogy van ezer más beállítása is, amire személyre tudod szabni a beállításokat, hogy számodra minél kényelmesebb legyen.
    Te magyarázol a rendszer hibájáról, akinek köze nincs az adott telefonhoz.
    Nekem céges levelezésre van egy Bold BB-m, másik cégnél céges telefonnak anno kaptam egy 3gs-t mert az idióta marketingesnek az volt a fixa ideálja, hogy a top managereknek iPhone kell. 4 Hónapnyi használat után fogtam és inkább vettem mellé céges telefonnak egy E52-t mert a iphone használhatatlan volt céges környezetben. Ezek mellé vettem magamnak saját telefonnak az N8-at. A fent felsorolt telefonok közül egyéknél sem volt semmi problémám a beállításokkal. Egy percig nem éreztem a nokiánál hogy kényelmetlen lenne a beállítások eszközölése, pont hogy az tetszik benne, hogy olyan szinten személyre lehet szabi, hogy egyszer beállítod utána hozzá sem kell nyúlnod.
    Próbálod itt bizonygatni hogy márpedig nekünk mennyire szar, hogy ilyen "ócskaságot" használunk. Azt nem értem, hogy miért fáj neked az, hogy valaki tökéletesen meg van elégedve egy olyan készülékkel amit te nem tudsz kezelni? Fáj a tudatlanságod, vagy egyszerűen irigykedsz?
    Nem azért nem vettem iphone-t mert nem telik rá, mint ahogy itt a legtöbb ember nagyívből szarok rá mennyibe kerül a telefon, csak fedje le az igényeimet. Na erre a i4 nem volt képes, mint ahogy másik androidos telefonok sem.

Új hozzászólás Aktív témák