Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Langsam

    aktív tag

    válasz Energie X #22415 üzenetére

    Köszönöm a részletes válaszodat.
    Egyelőre csak visszaállítást csináltam, ez 4 megát jelentett, szerintem csak azért, hogy pár ragacs alkalmazást végre töröltem. A telefon vételekor viszont az elbaltázott beállítások miatt 2-szer is csináltam hard resetet (könnyen tehettem, mert még semmi nem volt a telefonon) és mindent megint felrakott újra, nemcsak a ragacsokat hanem az Általad említett fontosabb dolgokat is (officet,adobe reader,fsecure,shazam,fényképszerkesztő,stb.) Igaz az még Anna alatt volt.
    Szóval ahogy leszűrtem, az azért elég változó, mi marad meg és mi veszik el.
    Most azon filózok, hogy mi van ha a hard reset után az oviban lévő biztonsági mentést teszem vissza kompletten, beleértve a készülék alkalmazásokat és az alkalmazásokat is. Lehet hogy már unja a csapat, de a telefonban a saját hang a legfontosabb nekem. :)
    Nagy nehezen feltornásztam 100 mega felé a C-t, de az milyen már hogy egy ilyen egyébként nagy tudású telefonon az ember nem nagyon mer telepíteni és térkép szoftvert frissíteni, meg számolja az mms-eket hogy nagyon ne csökkenjen a szabad helye.. :((( Pont ezt untam meg az N86-nál is (indulás 60 megáról, de ovi után már csak bő negyven 40..) Lányom X6-osában meg még mindig 256 mega a szabad C-n, pedig aztán ő nem gondozza a telefont ilyen szempontból, telepít ahova csak lehet. Remélem a 808 végre kap egy jó nagy C-t. :) Üdv..

    [ Szerkesztve ]

    Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

  • csopi04

    csendes tag

    válasz Energie X #22415 üzenetére

    Még annyi, (V5) hard reset után a webeszközök is karcsúbbak, ennek elsőre örültem, mert sok számomra felesleg eltűnt, de a maradék közül az analóg óra nem működik. Gondoltam majd tolok rá valamit külön, azonban a legnagyobb probléma az Áruház, szintén 2148532241 hibakód, régebbi Store verzióval is. Miért reseteltem egy friss rendszert? Mert NokiaFileBrowser használatakor elbaltáztam a telót! Miért túrkáltam a C-n? Mert ki szerettem volna szedni a számomra soha nem használt dolgokat(pl: BBC,CNN) Nem, nem a C mérete miatt, egyezzünk meg abba, ez a ROM, fontosabb szerintem a RAM! Ennek mérete újraindítás után kb. 120 Mb, kettő hét használat után már csak kb 80 Mb, ekkor kap egy restartot. Azonban a 80 Mb sem gond, mikor ez lecsökkennne 20 Mb alá, akkor nem kapunk meg nagyobb sms-t, mms-t. N8 esetében nem tudok ilyenről!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák