Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Silverr #36404 üzenetére

    - Kikapcsolt allapotban is mukodo ebreszto (sokszor hasznos)

    - FM Transmitter. Tudom, ez nem OS kerdese, vmiert megis csak a Nokia tette bele a Symbian-os telefonjaiba. Nekem pl nagyon jol jon a transmitter, surun hasznalom.

    - Vegyuk a 808-ast: egymagos ARM11-es 1,3 GHz-es processzor, es ennek ellenere gyonyoru minosegu 1080p videot rogzit, ami meg ma is megallja a helyet. Tudom, most majd jon, hogy van mellette egy grafikus mag is, de a tobbi telefonban is van, raadasul a Broadcom BCM2763 mar akkor sem volt vmi modern cucc, ma meg ennel sokkal erosebb GPU-k vannak az also kategorias telefonokban is. Es azok a tobbmagos "csodak" sokszor 720p-ben sem tudnak rogziteni, vagy ha megis, meg az N8-as 720p videojanak minoseget sem erik el.... Szoftveres optimalizacio, biztosan kellett a dologhoz, tobb kulfoldi oldalon is megjegyeztek, hogy azert nem semmi optimalizalast hajthattak vegre az OS-ben, hogy a hardver ellenere igy boldoguljon az 1080p-s tartalmakkal.
    Egyenlore ennyit tudok hozzafuzni.

    Ahhh, ez a szar ketszer kuldte el.... Azt hittem lefagytam, a kuldest mar nem lattam, kilepett az Opera......

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák