Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz janek69 #27550 üzenetére

    Valahol gondoltam hasonló megoldásra, úgymond legyen már házasítva a telefon a billentyűzettel, nem tudtam, hogy ez a szifonhoz már van. (bár ahoz mit nem lehet kapni? lassan műhold fellövő állomás is lesz iphone dokkolóval :D persze csak az i5-höz való aljzattal, nehogy az előző 5 generáció ne szívjon jókorát ;] :Y )

    (#27553) Joe bácsi:

    Köszönöm, hogy megosztottad a pozitív élményeidet az androiddal kapcsolatban. Nem akarom szét offolni a topicot, nem szoktam olyat, de itt, erre megfelelnék:
    Kedves Joe bácsi, az elmúlt néhány éveben több olyan androidos vas volt a kezemben, ami nem egy-két tízezer forintos androidos telefonokkal tengettem a szürke kis napjaimat, ezt nem tudom mi alapján jelented ki. Legtöbbször nem haxolom a telefonokat, megfelel a gyári rom (kivétel HD2, az androiddal ment nálam). Fentiek ellenére, sem a HD2, sem a Motorola Droid 2 sem a HTC EVO 4G nem tudott normális, stabil, időszerű push exchange szinkront tolni. Persze, a beállítást követően okés, majd aztán valamiért elfelejti letölteni IDŐBEN a levelet. Mivel ez céges levelezés, fontos dolgokról van benne szó, ami nem egyszer határidőhöz kötött. Nem fogják elnézni, ha azt felelem, bocsi, a telefonom a hibás. Adtak egy szutyok SE Cedar telót a cégnél, (azon patentul megy hónapok után is a push, csakhát gy fostalicska, így ácsingóztam valami jobbra). Egyszóval, rendben, hogy kiállsz az android mellett, Neked bejött, nekem meg nem, 5-6 teló után sem... :(

    Az N8-on egyébként nincs gond a push-val, sőt, mással sem! :D

    [ Szerkesztve ]

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák