Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz perge666 #27472 üzenetére

    Köszi!!!
    Kb annyira gondolom komolyan a jövőt az N8-al, hogy berendeltem életem első tokját a "drágához":
    Tok
    Nálam ez komoly dolog, nem marad meg egy teló sem tovább 1 hónapnál, de az N8-on nem találok "fogást", hogy miért is nem jó ez nekem. Maximálisan kihasználok minden okostelót, céges exchange push szinkron, gmail, naptár szinkron, havi 1000+ fotó és ha már tudja, HD videó dögivel... (épp tegnap készítettem néhány szép videót az N8-al: Videók).
    Egyszóval, lehet, hogy ez az ötvenakárhanyadik telefonom, de egy darabig nem lesz más. Most ott tartunk, ahogy írtam, feleségemnek is keressük az Ő N8 telefonját, remélem hamarosan sikerül meg leleni :) (csak a piszkos anyagiak ne lennének.)
    Egyébként a tok ötlete onnét jött, hogy ugyanilyen Comumuter series tok volt az előző, Wave 1 telefonomon is, megvédte a 2 m-ről földre eséstől is, bizonyított nem kicsit, a telefon gyakorlatilag új volt amikor megmutattam a vevőnek, zsír állapotban őrizte a tok. Eztán úgy döntöttem, ha lesz egy arra érdemes masina, kap egy "drága" commuter tokot, mert megéri!
    Az N8 ugyan Symbian, nekem Belle megy rajta, gyári, nem piszkált, bár nem tudom mi értelme lenne moddolni, nekem minden igényt kielégít ebben a formában / sebességgel. Talán az E7 amit még tesztelnék, nagyon tetszik a full qwerty, bár olvastam róla, hogy lassú...
    Remélem hosszú együttlét kerekedik az N8-al! Ha valami nem világos, jövök kérdezni! Ja és 3-5 androidos masina után felüdülés egy stabil és jól működő rendszer (Belle) !!! :)) :DD

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák