Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz Misály #2543 üzenetére

    Köszi a fotókat. A tájképeket asszem én kértem.
    Viszont figyelj. Tegyünk légyszíves különbséget a szavak erőssége között.
    "szétbarmoltad csavarhúzóval" Nem, nem így volt. A készletem legkisebb óráscsavarhúzójával egy minimális méretű karcot csináltam az objektív (már feketére festett) sarkába. Normál megvilágítás mellett nem is látható, halogén alá kell tartani, és forgatni hogy meg lehessen látni. A képminőségre pedig 100%, hogy nincsen kihatással, mivel az átlátszó résznek mégcsak közelében sincsen a karc. A beveszik-nem veszik be vitába pedig nem szeretnék belemenni, pedig van egy elég jó történetem ide. Legyen elég annyi, ha a vevő egy idióta (köszönöm, de remélem a fentieket olvasva belátod hogy nem destruktív vagyok egyszerűen csak érdeklődök.) akkor is igaza van.
    Egyébként tegnap este illetve ma napközben folytattam az összehasonlítást, és rájöttem hogy az n8 igencsak képes odacsapni mind a kompaktnak (tegnap esti vakus kép, majd feltöltöm), mind bárminek. Egyszerűen máshogy kell használni mint az eddigi telefonjaimat. De majd ha végeztem a képekkel, úgyis látni fogjátok. (ha akarjátok, ha nem :) )

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák