Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz dlt #24124 üzenetére

    Hááát...ha lenne most fölösleges pénzem, akkor visszaváltanék egy jobb droidra :) Szép meg jó az N8, de nekem egy kicsit hiányzik a droid nyújtotta - mondjuk úgy - szabadság :) De már az is elég lenne, ha normálisan lehetne vele filmezni, és a böngészés is kényelmesebb lenne (nekem se a gyári, se az opera mobile, és a mini sem az igazi). No meg a gyári billentyűzet - rühellem ;] Nem tudom ki volt az a balfasz tervező, aki a rezgést úgy álmodta meg, hogy vagy minden érintésnél rezegjen a kijelző, vagy egyáltalán ne. S2-n szépen meg volt oldva, hogy ha akartam, akkor csak gépeléskor rezgett, máskor nem. Itt meg...
    Droidon a FB és a skype is tök patent volt, itt számomra kissé fapadosak.

    Természetesen sok jó tulajdonsága is van az N8-nak, de azt hiszem igazuk van azoknak, akik ezt mondták nekem annak idején: az N8 inkább egy fotósmobil okos funkciókkal.

    Lehet ki kellene próbálnom valami főzött romot...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák