Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    Hát, végigolvastam. És azt kell hogy mondjam, hogy sajnos nem elfogult a cikk, a külföldi sajtó visszhangja is hasonló volt, a Nokia nagyot akart alkotni de nem sikerült neki, sok minden jó dolog van benne, kamera, usb otg fémház és hasonlók.
    Viszont abban a kategóriában(árszegmensben) amiben indítja a Nokia ez az UI és ez a hardver sajnos kevés, erre rá kell(ene) jönni, én is azt gondoltam sokáig hogy elég, mert a dolgát valóban jól tette az 5800 is, de az N8 árkategóriában ennyi pénzért sokkal többet nyújtanak a konkurensek.

    Szóval azt kell hogy mondjam, hogy megnyugodtam, és nem bántam meg hogy a Wave-t választottam az N8 helyett, a Samu ki tudott törni, és mertek(és tudtak) újítani az ótvarfos TW3 ösvényén, és így látatlanban is az a véleményem hogy az N8-ra kilómétereket ver rá a Wave UE-ben(hardverben meg tudjuk hogy tényleg).

    Úgyhogy sajnálom hogy nem jött össze megint, pedig anno vártam ezt a telefont és bíztam benne hogy majd tud korszakalkotó lenni, sajnos nem így lett, talán majd a MeeGo és az N9 meghozza ezt az áttörést, de az egyenlőre még nem most lesz, és addig a konkurensek sem fognak a babérjaikon ülni.

    Sajnálom hogy jelenleg még a Nokia nem tud felnőni a konkurensekhez a felsőkategóriában.

    De majd meglátjuk mit hoz a jövő..

Új hozzászólás Aktív témák