Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz CS_D #14602 üzenetére

    Köszi, de nem jó. Egy külföldi fórumon olvastam, hogy az egyik usernek ugyanez volt a problémája, és a "halott mód" sem oldotta meg. Ugyanúgy nem ment fel.

    Egyéb ötlet?

    Amúgy megint nem értem ezt a független Anna-s dolgot. Azt mondtátok, hogy a Nokia Care-ben ingyen felteszik, belepecsételnek a garipapírba, és kész. Szal' a T-s szoft helyett gyári Nokia-s lesz rajta, legálisan.
    Erre most azt mondjátok, hogy a Nokia Care sem rakja fel, illetve felrakja, de ugrik a gari. Magyarán zsebbe megy a pénz.

    Hol az igazság?

    Mellesleg nekem még mindig nem megy fel a 22.14-es Euro_3, de ha a garit ugrasztanám vele, akkor inkább marad a T-s szoftver, és majd a garancia lejárta után ráteszem a Nokiás (de még mindig hálózatfüggő) Anna-t.
    Amit nem tud a T-s szoft: kamerahangot nem lehet kikapcsolni, "lélegző" mód nem működik...a többi hiányosságot még nem fedeztem fel.

    Valaki?

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák