Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Hello!

    Egy kis élménybeszámoló a telóról:)

    Nagyon tetszik! Érintőképernyős dolgot így 2 nap alatt megszoktam, semmi bajom nincs vele.

    Összes negatívum eddig, hogy tegnap csinált olyat hogy nem irányított a füles távirányítója csak kihúzás és újra bedugás után, nem tudok váltani a távirányítóval fm és zenelejátszó között, meg ez az agybedugós füles nekem annyira nem jön be, de ugye mivel egybeépített nem tudom lecserélni.

    Ezen kívül a teló nagyon jó!

    Azt nem tudjátok hogy a fényérzékelő és a kamera között ( az előlapon) mi az a kis led vagy érzékelő vagy micsoda?

    Meg még egy kérdés, beállítottam az emaileket, hogy szinkronizálja 15 percenként. A munkahelyemen amíg ment a wifivel szépen lekérdezgette és tárolta, de amikor hazaértem és felkapcsolódtam a wifimre, lekérdezte a maileket és eltüntette a munkahelyemen lekérdezettek. Ez mitől lehetett?

    Ja meg még egy, ha kamerában beállítom, hogy fényképekhez gps pozíciót írja oda, az nem működik, hiába megy mondjuk a navigáció is, mindig felvillan a gps jel hogy hozzárendelje a pozíciót gondolom, de errorr villan fel mindig a bal felső sarokban. Nálatok ilyen baj nincs?

Új hozzászólás Aktív témák