Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    Üdv!

    Látom, mindenki nagyon megvan elégedve az N82-vel.. Én is meglennék, ha nem csinálná, az alábbi hülyeségeket:
    - az utóbbi időben szinte az összes makrós képen látszik egy folt. Mikor megvettem akkor biztos, hogy nem csinált ilyet..
    - csak GTM + 02.00 időzónára állítva, hajlandó mutatni a Bp időt... (Ergo el van csúszva egy órát..)
    - rendszeresen megfagy zenehallgatás közben, de teljesen véletlenszerű módon, és időközönként... 8GB-os class4-es Kingston MikroSDHC kártya van benne..
    két formája produkálja a fagyásnak:
    - mikor csak az akkumlátor kivétele segít, ez a ritkábbik,
    - másik esetben kell várni kb 3-4 percet és addigra újraindítja magát, de érdekes módon nem kéri a pin kódot a boot során..
    - ez lehet nem hiba, de számomra idegesítő, hogyha valamit feljegyzek teendőnek, akkor is kint van a főképernyőn, ha csak fél év múlva lesz aktuális,
    - ez sem kimondott hiba, de elég érdekes, hogy mindent lehet futtatni párhuzamosan, csak a hangrögzítőt nem,
    A telón a legfisebb gyári szoft van rajta, illetve az ahhoz tartozó progik, de semmi más..

    5let, hogy miért csinálja ezeket :F Mert különben tényleg jó teló lenne...

    Ja,+1 dolog : születésnapot hol lehet úgy beállítani, hog szóljon mondjuk 1 héttel előtte, és még az illető korát is kiírja? (az eddig használt őskövület 7210-ben is volt rá lehetőség gondolom itt is van, de én még nem találtam meg... )

    [ Szerkesztve ]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák