Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silentkiller

    senior tag

    válasz joey04 #1199 üzenetére

    Tudod mi az érdekes, azt vettem észre, hogy a por sokszor azért kerül a kijelzőre mert oda "rázódik". Nemtudom máshogy fogalmazni, ergo ha nem rázod akkor a telefon kijelzője sem lesz poros. Oké, ezt most olyan félig viccesen írtam de lehet, hogy van benne ráció...

    Tavaly nyár végén volt Lunám, céges telefonálásra vettem, gyári nokia garanciával. Egy hét után visszaadtam ahol vettem, nem kis pénz elvesztésével. Totál normál használat mellett (gyári tokjában tároltam) elkezdett recsegni, komolyabb (tehát nem 1-2 mm) holjátéka volt a slide-nak becsúsztatott állapotban, stb. Azóta valahogy nem vonzanak a mozgó alkatrészes (értsd: slide-os, flip-es) telefonok. Érdekes, ez az Arte viszont azt mutatja nekem, hogy megbízható lehet... A lehet szót nagyon óvatosan írom le... Láttam már sok mindent a mobil telefóniába...

    Tudod mi hiányzik nekem a P1i-ből? Az érintő kijelző, bár szinte mindent el lehet intézni a négyállású D-pad-al, a másik a jogdial, na az viszont nagyon kéne... Plusz, jól nézett ki az asztali töltő is... A tokot viszont rémálmaimban sem kívánom vissza... brrr :(((

    [ Szerkesztve ]

    ∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

Új hozzászólás Aktív témák