Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz BobTail #8759 üzenetére

    Sajnos ezt én is csak megerősíteni tudom.
    Anyósomnak javasoltam egy telefont, egy Lumia 620-ast, kezdő okostelefon használónak, korábban még csak érintős telefonja sem volt. Úgy gondoltam ár/érték arányban ez a legjobb választás. Egyszerűbb és stabilabb oprendszer. Több unokája is van, így a fotózás is számított volna, neki az 5 mpx--es kamera kiváló lett volna 720p videózás mellett és mindehhez 8 GB tárhely!
    Megmutattam neki, tetszett is neki, majd amikor eljött a vásárlás napja, bementek egy T üzletbe és lebeszélték róla! Sajnos nem lehettem ott, közben pedig nem hívtak fel, hogy akkor most mi is legyen, csak már a végeredményt hallottam/láttam!
    Rábeszélték egy Samsung Galaxy Young-ra!
    Azt hittem a pofám leszakadt! Bonyolult rendszerként tüntették fel a WP8-ast, mondván az android jobb és könnyebben használható, megtanulható. Mondták ezt egy közel 60 éves nőnek egy "Young"-nak elnevezett készülékről, amely ráadásul csak 1 magos, 2 giga tárhelye sincs, 3 mpx-es kamerája van és vga felvételt tud, kisebb kijelzővel és 262 ezer színű kijelzővel! Ráadásul drágábban vette meg, mint a 620-ast!
    Hihetetlen! Fogtam a fejem!
    Nem tudom mi van ebben az androidban, miért kell ennyire nyomni ezt a bughalmaz rendszert, de ez már gusztustalan!
    Ha ott lettem volna telibe röhögtem volna az eladót, de sajnos így nagyon megvezették őket!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

  • Gyufaaa

    veterán

    válasz BobTail #8759 üzenetére

    Ezt tapasztaltam én is, amikor tesómnak kellett telefont venni. Úgy lebeszélték a Lumiáról mint a sicc. Ő pedig sajna hagyta magát és vetettek vele egy SGM2-őt. :W Mert az aztán qva jó...

    (#8757) Assdak: A folytatást is részletezd majd PLS. ;] :P :D :R

Új hozzászólás Aktív témák