Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz legiaap #5397 üzenetére

    Neked az a bajod, hogy benézted a dolgot. Soha nem állították, hogy nappali fotózásban kimagasló, csak azt, hogy az éjszakai képeknél, és a videozás terén. Te megvetted, úgy, hogy következtettél valamire, amit Ők nem állítottak soha, és most meg höbölögsz.
    És képzeld, a sportautóknál, a nyomatékot, és a lóerőt reklámozzák, nem a fogyasztást =D
    Én nappal dolgozom, így leginkább éjszaka, estefelé csinálok képeket, ezért is fért bele nálam a kompromisszumos nappali fotózás. Ha kirándulni megyek, akkor viszem a PV808 at, de egy normál hétköznap nagy eséllyel estefele csinálok képeket, ezért nekem tökéltetes.
    Arról nem is beszélve, hogy az N8 és a PV808 képein kívül nincs olyan telefon, ami olyan képeket lőne, hogy ha nagyközönségnek akarom mutogatni, nem eresztem rá előtte a Lightroom-ot. Ami meg olyan, hogy telefonon akarom megmutatni, vagy csak a családnak, arra bőven jó képeket lő a 920-is.
    Ezt a belenagyítás mániádat meg nem értem. Ez valami fóbia lehet nálad.
    Telefonon HD Photo Viewert érdemes használni hozzáteszem, mert a gyári képnézegető visszabutitja a képeket az eredetihez képest.

Új hozzászólás Aktív témák