Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz zkiss0 #10950 üzenetére

    Ha a legfontosabb az üzemidő, akkor a 3 közül a 820-at ki is húzhatod. Nincs tapasztalatom folyamatos akkukímélő mód használatával... Folyamatos szinkron van beállítva 2 emailre+a hozzájuk tartozó naptár, VoIP programok...jobb esetben 1,5-2 napot bír a 920. Egy ismerősömnek a 820 nem nagyon bír ki egy egész napot (van akinek kibír, de ahogy látom ez változó). A vezetéknélküli töltés csak a 920-ban van (820-ban csak opcionális megfelelő hátlap vásárlása után és mintha ez a 720-nál is lehetséges lenne). Ha nem "buzerálod" a készüléket, akkor a 920-as képernyőjének a nagy fogyasztása nem fog érinteni téged. De az tény, hogy ha elkezded használni, akkor aztán fogyaszt.
    Állítólag csak 1-2 programnak kell 1GB RAM a játékokon kívül...szóval ha a játék nem lényeges, akkor az 1GB RAM-hoz sem kell ragaszkodnod. Persze ha 100%-ra akarsz menni, akkor utána kell nézned, hogy kell-e azokhoz az appokhoz, amiket használni szeretnél.

    Okostelefon és hosszú üzemidő 1-2 speciális esetet leszámítva sosem volt egy lapon említhető. Szokd meg... :) Ha használod őket / kihasználod a képességeiket, akkor bizony éjszaka mehet töltésre...mivel te is szoktál aludni, így nem igazán értem mi a gond azzal, ha alvás közben feldugod a telefont töltésre. Ha meg sokat használod napközben, akkor keress valami töltési lehetőséget (vezetéknélküli, hordozható töltős, stb.). Már jó pár éve rakom fel minden éjszaka töltésre a telefont...nincs ezzel szerintem semmi gond.

    A 920 meg akárhogy nézzük felső kategóriás termék...vagyis sokkal olcsóbb nem lesz. Majd jönnek az utódok és szép lassan kikopik a piacról, de nem fogod sosem megkapni újonnan függetlenül 20 ezerért.

    Fogyasztással kapcsolatban: az elmúlt 2 nap alapján úgy látom, hogy megnő a fogyasztás ha mobilneten van a telefon és közben be van kapcsolva a wifi. Kikapcsolt wifi mellett szerintem kisebb volt a fogyasztás. Ha wifi-n van vagy mobilneten kikapcsolt wifi mellett, akkor normális a fogyasztás.

  • Azazael

    aktív tag

    válasz zkiss0 #10950 üzenetére

    Szia!

    Az akksi teljesítménye itt a fórumon is elég vegyes kritikát kap, így én csak a saját készülékemről nyilatkoznék. Amber frissítés előtt, 3G-n elég sokat zabált, reggel 7-es indulás után este 8-ra már 25%-on volt (ebbben benne van az egésznapos chatelés, 2 óra BT zenehallgatás, közben hírolvasás, +beszélgetés de az nagyon ingadozik).

    Amber után LTE kapcsolattal a felhasználás nem változott, csak a használt hálózat, így kb 30-31 óra alatt merül 25%-ra. Battery saverben nem szoktam hagyni (akkor nem megy a chat része, nincs push), kivéve hétvégén, nekem a maradék 25% kihúzza még egy 12-18 órát.

    Játszani eddig 3 percet játszottam vele, így erről a részéről nincs véleményem.

    A BT zene+olvasgatás amúgy 7%-ot merít óránként, bár az függ a környezeti fénytől, ha sötét van, akkor kevesebbet, napsütésben pedig többet (a magasabb fényerő miatt).

Új hozzászólás Aktív témák