Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz Statikus #21008 üzenetére

    Azért hiányoznak, mert a WP előtti Nokia telefonokra Symbian volt felrakva, amit konkrétan a Nokia fejlesztetett. A WP fejlesztésébe beleszólásuk nem volt, csak saját alkalmazásokkal, szolgáltatásokkal kiegészíthették. Ezek meg ha jól sejtem elég komoly rendszerszinten való implementálást igényelnek és a MS meg nem foglalkozott ezekkel (az okát nem értem...inkább ezt vették volna át más rendszerekből és nem a háttérképeket).

    A Cortana azért több egy egyszerű hangvezérlésnél. Csak éppen az emberek többsége kétlem, hogy többre használná, mint hogy időnként énekeljen valamit vagy mondjon 1 viccet...
    Egyes funkcióihoz kellenek helyalapú dolgok, amiket Bingen keresztül kap meg...Bing és Magyarország meg még nincs olyan jó viszonyban egymással, mint a Google és MO vagy Bing és US.

    A Naptárcsempe az elég gáz szerintem is...ezért volt az első alkalmazások között a Chronos Calendar, amit megvettem. Olyan valaki találhatta azt ki náluk, aki még életében nem használt telefonon naptárt...

Új hozzászólás Aktív témák