Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TJAttila

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni.
    Van a családban két WP-s telefon. Egy Lumia 625 (feleségemé), meg egy 920 (enyém). Sikeresen felkerült mindkét telefonra a 8.1-es szoftver, amelynél egy problémánk van. Mégpedig a Freemail (meg gondolom még egy két oldal, de a többi egyelőre nem fáj) csak mobil nézetben jelenik meg. (m.xxxx.hu... jön be) Bármit csinálok, pl. megnéztem a beállításokat, és kivettem a mobilnézet támogatását, meg beírom, hogy www.xxx.hu m. nélkül, akkor is a mobil nézete jön be. Ezzel nem lenne különösebb baj, viszont csak az utolsó 5 levelet jeleníti meg, ha meg rámegyek az "érkezett", vagy a "régebbi levelek" menüpontokra, akkor meg azt írja, hogy
    400 Bad Request, Your browser sent an invalid request.
    Mivel különböző időpontban kapta a két telefon a frissítést, így volt alkalmam látni, hogy a 8.0-ás rendszer simán megjelenítette asztali nézetben az oldalt, míg a 8.1 meg már mindkét telefonon csak a mobil nézetet akarja erőltetni, amely meg persze hibára fut a régi levelekkel.
    El tudom képzelni, hogy ez a probléma esetleg már feljött korábban, akkor elnézést.
    Kérem, ha valaki tud valamilyen okos megoldást, írja le (legjobb az lenne, ha az IExplorert meg lehetne tartani, és nem egy másik böngészőt kellene innentől használni)
    Egyébként mindketten teljesen meg vagyunk elégedve a telefonokkal.
    Köszönöm előre is.
    Üdv
    TAttila

Új hozzászólás Aktív témák