Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valaki87

    senior tag

    nem olyan rég volt 730-am, nagyon jó telefonnak tartom.
    aztán egész jól kerestem rajta, elvitték, utána vettem egy 830-at ami szerintem kamerán kívül mindenben rosszabb a 730tól, a fogása, a kijelző, a gombok érzékenysége, akku stb...nem vennék még egyszer 830-at.
    azóta megfordult minden fajta telefon, galaxy s5 stb....a vége mindig ugyanaz a droid nem annyira jó és stabil.
    leginkább a beragadó app-ok és a hirtelen merülések ami idegesít benne....ja és a 730nak a hangszóró minősége átlagon felüli , az iphone 6-hoz tudnám hasonlítani ami szintén szépen és erőteljesen tud megszólalni, mint a külső hangszóró és a beszédhangszóró és kihangosítva is !!...ez pedig ritka a telefonoknál , a z3 compact pl olyan gagyi hangszóró téren, hogy az leírhatatlan !! amikor csengett meg sem hallottam és mindig füleltem, hogy mit mondanak mert nem hallottam kihangosítva meg a vicc kategória volt.... nyilván ezek a telefonok mind voltak nekem tehát nem légből kapott szövegek...az iphone 6 is nagyon jó telefon de annyi pénzért figyelgetni, hogy most vagy meghajol a zsebembe vagy nem, meg karcok stb...itunes-al főleg nem voltunk jóba , azért ment piacra...

    ezt a kis monológot leírtam,ha esetleg valaki hezitálna a 730-735 mellett, simán jó döntés ! egyedüli gyenge pontja a kamera ! én is ez miatt hezitálok, most vagy 1020-at vegyek vagy 735... nem tudom :N
    lumia 1020-am nem volt még, de a topic-ba sok rosszat írnak róla főleg a beszélgetés terén ! viszont a kamera no1 ! de szerintem ebből 735 lesz.... 930 nem volt de nem is kéne mert van bőven nyűgje...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák