Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz penny010 #4739 üzenetére

    "Névjegyeknél nem lehet valahogy beállítani hogy csak telefon számok jelenítődjenek meg, mert összes email címet ki írja és elég idegesítő számomra."

    nem.

    "Több oldalas kezdőképernyőt mint androidba vagy a bellén nem lehet csinálni?"

    nem, egy kezdokepernyo van.

    "a menübe ugyebár van pár térkép progi nokia vezess, nokia térképek, térképek... Melyik az ingyenes autos navi progi a nokia vezess?"

    igen, az.

    "csak wifin keresztül tudok térképet letölteni rá?"

    passz, lehet, hoyg lejon mobilneten is.

    " bekell rajta valamit állítani h véletlen se csatlakozzon netre?"

    settings --> mobile network --> data connection es kikapcsolod

    "Érdemes erre is leszedni más böngésző progi?"

    szigoru ertelemben nincs ra mas bongeszo, mindegyik ie alapu.

    "Msn progi a régi fajtát lálehet tölteni? "

    integralva van a rendszerbe, ha az elsodleges e-mail cimen vannak a wlm partnereid, akkor az uzenetek --> online fulon lathatod azokat, akik be vannak jelentkezve.

    "Fb, skype alkalmazások mind ilyen "lebutitott" mobil változatban vannak hozzá vagy esetleg van olyanb is ami a pcken van?"

    ize, ez mobiltelefon, nem pc. :DDD

    "Kamera beállításokat kell végre hajtani nem találtam tul jonak a kamerát."

    hat, jobb szerintem nem lesz sokkal, de ha megnyitod a kamerat, akkor a fogaskerekre bokve tudsz valtoztatni a beallitasokon.

    "Hogyan tudok smseket egyszerre többet törölni?"

    sehogy.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • .:ZS:.

    senior tag

    válasz penny010 #4739 üzenetére

    Hello!

    Első kérdésedet nem nagyon értem, de én is megszenvedtem elsőre a nevekkel, amikor megadod a liveid azonosítódat akkor automatikusan be fog húzni minden contactot az live messengerből a telefonba, ez nem túl kellemes, ha ezt nem akarod célszerű teljesen tiszta liveid létrehozni és azt használni, vagy ahogy én csináltam, egyszerűen kipucultam a live accom a tonnányi embertől akikkel évek óta szót nem váltottam. Ha megadod a Facebook fiókodat akkor onnan is behúzza a contactokat, a profilokat össze lehet fűzni egymással így pl letölti a facebook fotókat. A kapcsolatok listáját szűrni is lehet ha nem akarod hogy facebook ismerősök ne jelenjenek meg, liveid-ra is lehet szűrni de nincs értelme mert lényegében minden névjegyet ott tárol.

    Nincs több oldalas kezdő képernyő, megváltoztathatod a csempék színét, azt hogy fekete vagy fehér háttered legyen (fekete célszerű, kevesebb naftát eszik) illetve a lezárási képernyő hátterét, ennyi. Illetve rakhatsz és törölhetsz csempéket a főképernyőről.

    Noki Vezess, de frissíteni kell, onnantól Nokia Autó, csak frissítés után működik offline, a térképeket erősen ajánlott wifiről tölteni, 100 mb körüli az MO térkép. Ha nem akarod hogy véletlenül se mennyen netre le kell kapcsolni az adatkapcsolatot a beállításoknál. Pozitív hogy habár A-GPS, net nélkül is baromi gyorsan talál műholdat. Viszont a navi még gyenge, nem lehet útvonalat választani, mindig fölvisz a fizetős utakra, fejlesztik már hogy jobb legyen.

    Böngésző nem nagyon van asszem más, szerintem az IE nagyon profi mobil böngésző terén.

    Skype még kicsit ostoba, de gondolom azt is fejlesztik, msn, facebook chat be van építve az üzenet küldő részbe, figyelni is kell hogy éppen hova küldesz mit ha be vannak kapcsolva, egyébként tökéletesek, nem kell letölteni semmit. Van külön Facebook app, de a rendszerbe is be van építve Facebook ha megadod a fiókodat. Nincsenek külön sms-ek, beszélgetések vannak. Adott személlyel való üzenet váltást összefűz, mindegy hogy msn, fb vagy sms, beszélgetést tudsz törölni, külön üzenetet nem hiszem.

    Kamerával nem foglalkoztam, mobilos fotózáshoz szerintem így jó, többet nem is kell várni tőle.

    megelőztek :DDD
    Tényleg kéne már egy első hozzászólás amiben az alapok le vannak írva, mert a kérdések 90%-a állandó :))

    [ Szerkesztve ]

  • Воланд

    titán

    válasz penny010 #4745 üzenetére

    hosszan raboksz az alkalmazaslistaban.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Lall

    veterán

    válasz penny010 #4753 üzenetére

    Frissiteni kell. Nokia Autoval lesz majd a neve.

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • Воланд

    titán

    válasz penny010 #4755 üzenetére

    menj a telefonon a marketplace --> nokia collection szekcioba es keresd meg az alkalmazast. nokia autoval a neve.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • pushalias

    addikt

    válasz penny010 #4820 üzenetére

    No, megvan az első bibi a főzött ROM-mal, a CNN app nem indul el a RainBowMod-on.

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák