Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jpisti

    senior tag

    válasz jpisti #1546 üzenetére

    Na, akkor a tegnapi csatám a Nokia Care Suite programmal.
    Letöltöttem 3 verziót és XP-n működött is mind a három, de csak a legfrissebb, a Nokia Care Suite 5 (2011.51.2.63048) látja a Lumiát. Az eggyel régebbi is látja, de nem működik rendesen.
    (64 bites W7-re érdekes módon nem tudtam telepíteni, mert a Visual C++ 2005 SP1 Redist. nem akar települni, pedig az x86 és az x64-es változatát is letöltöttem de valamiért nem telepíti... a szükséges adatok összegyűjtése után leáll a telepítés)

    Találtam hozzá egy firmware-t ami igy van jelölve:
    Code:059N1M7
    Variant Name: NOKIA 710 RM-803 Country Variant Spain ES Black/Black V1
    Version: 1600.3007.7740.11465

    Még nem mertem feltölteni, mert nem igazán tudom ezekből megállapítani, hogy ez mi pontosan, és mert egy gyáva kukac vagyok... :U
    De, ami fontosabb kérdés: tudok-e ezzel ( ha igen akkor hogyan) egy biztonsági mentést csinálni a telefonomról, ha nem sikerül akkor mégis vissza kellene valahogyan állítani
    Illetve a piactéren már megvásárolt dolgokat újra fogom tudni telepíteni? Vagy ismét meg kell vásárolni? (nem egy nagy összeg, főleg játékok a srácaimnak... meg nekem :B )
    Illetve a már eddig feltöltött magyar prediktív szótárat lehet-e valahogyan menteni?
    Valaki tudna segíteni ebben a problémában? (ismétlés képen: valahogyan aktiválni, vagy elérhetővé akarom tenni az internet megosztást)

    [ Szerkesztve ]

    A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Új hozzászólás Aktív témák