Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz jpisti #1534 üzenetére

    Meg annak a néhány másik ezer embernek is fos? Ne már.....

    NGA: biztosan igazad van. Valóban bemehetnék. Csak nincs kedvem. Veszek egy iPhone-t. És megígérem, nem mérgelődöm. Annyira nem fontos ez a telefon, sem ez a rendszer, hogy szarakodjak a bankkal meg a kártyával.
    Ettől függetlenül az, hogy az MS nem foglalkozik a kérdéssel, hogy úgy old meg dolgokat, hogy véletlenül se legyen egyszerű (és nem csak ez, hanem minden más is náluk) az nem jó. gondolod, hogy mondjuk egy átlag amerikaival meg lehet ezt csinálni. Persze, tudom, popcorn és hamburgerzabáló erőszakos tudatlan csürhe....( :)) ). De hidd el, nem lehet. Azt meg főleg nem, hogy szájhagyomány és mendemondák alapján tudjam meg, hogy mit kellene csinálnom. Le kellene írni, hogy a feltétel ez meg ez, meg ez. Mégegyszer mondom, a "Boldogulj paraszt, ahogy tudsz" hozzáállás, nem túl jó. És ettől még lehet, hogy fos a bankom (mondjuk ezt majd megírom a CITIBANK-nak, belinkelve a hsz-t :DD ). És lehet, hogy én meg egy lusta kis pöcs vagyok. Csakhogy: ha máshol ez megy rendesen, akkor talán meg mégsem. Uff! Amúgy köszi a tippet természetesen.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák