Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kopeti78

    csendes tag

    Sziasztok, pár hete én is boldog lumia 710 tulaj vagyok. :))
    Lenne azonban egy problémám, nem véresen komoly, de eléggé zavaró! :(

    Azt vettem észre, hogy fülest használva halk hangerőn (3-10) (meditációs, illetve relax zene) a fülesből ciripelős "antenna" hang jön. Hangosabbra állítva a zenét nem igazán zavaró. :F
    Kipróbáltam már a gyári fülesen kívül két másikkal, (jobb minőségűek szebben szólnak, egy Sennheiser és egy Xears) azokkal még inkább hangosabb és zavaróbb a cicergő háttérzaj. :O

    Picit jobban odafigyelve rájöttem, hogy nem a zenéből jön, mert ha csendes szobában a fülest használva pusztán nyomkodom a telefont (nem hallgatok közben zenét) akkor is hallatszik a "gerjedés" bár egy hangyányit halkabban. Azt vettem észre, ha lezárom a képernyőt és várok 1-2 másodpercet, utána csend és megszűnik a háttérzaj.

    Visszavittem Nokiához ahol is szoftvert frissítettek illetve display gasket-et cseréltek bármi legyen is az (elvileg képernyő tömítés?) de a probléma ugyanúgy fennáll. :C
    Illetve tájékoztattak, hogy "A headset hanghibája csak a készülékkel kompatibilis AHJ-s headset használatával kerülhető el".
    Ezek szerint amit adnak hozzá lehet nem kompatibilis vele ;]

    Az lenne a tiszteletteljes kérésem, :R aki kapható rá, próbálja ki a saját 710-én, hogy a hiba nála is jelentkezik-e, tehát ilyennek kell elfogadni :W , vagy esetleg egyéni a problémám és érdemes a Nokiánál tovább próbálkoznom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák