Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90000640

    törölt tag

    válasz ivógéptanács #495 üzenetére

    Tudom, hogy sokan azt várják, hogy reggelit is süssön a telefonjuk, de azért esett rosszul, mert az én kérdésemre írtad, én meg baromira nem a körömlakk, meg fingó appokat kereső user vagyok, aki a szgépét akarja zsebre vágni. Mint látod, az utolsó telefonom egy Alca OT-995, ami helyett kell vennem másikat, de ahogy akkor is, most is hosszabb távra tervezek. Én nem játszom, nem kell GPS, sőt, ha lennének olyan jó kis sima java alapú telók, mint amikor volt SE, még ez se kéne :) Én azon is megoldottam a chatet, volt rajta térkép, stb, de már nincsenek ezek a telók.

    Szóval, nekem ez lesz az első wp-s telóm, olvastam a glance screenről, hogy máshol az van led helyett - mmint wp vonalon belül -, de itt az nincs, ezért érdekel, hogy akkor hol látom, ha van elmulasztott esemény. Van esetleg jelzés a navigációs sávba?
    A LED-et csak megszoktam (Alcba az van), de meg tudok lenni nélküle, lévén a végét már két óránként töltőn tölti akkor meg egyfolytában világít, kvázi akkor épp sok értelme nincs.

    Kamera gomb nekem is jól jönne :) Van egy 8 hónaposom, és itt el is jutottunk arra a pontra, hogy tudod milyen régen nem ittam egy jót :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák