Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Lall #398 üzenetére

    Tényleg nagyon szarul hangzik....és nem használok Outlookot sem!? :U
    Azért persze köszönöm az infót.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • Forestjo

    senior tag

    válasz Lall #398 üzenetére

    Szia! Visszaolvastam sok-sok oldalt, és hát... nagyon felemás a kép, vagy csak az én elvárásaim vannak magasan??? Ez a gmail-es kérdés most is így működik és ezek szerint mindenkinél? Mert aki Androidról vált át és a gmail-el szinkronizálta előtte a droidját, annak mindenkinek ilyen problémával kell szembesülnie a váltáskor, hogy a WP8-ban olvasható, sőt egyáltalán megjeleníthető legyen sok névjegyzék tartalom, vagy nem?! Ez az átszerkesztés procedúra elkerülhetetlen? Ezt nem nevezném valami zökkenőmentes váltásnak, ez sokakat elriaszt szerintem. És akkor csak a telefon fő funkciójának, a névjegyzéknek a problémájáról beszéltünk, hol van a többi?

    Biztos jó rendszer lesz egyszer majd valamikor a WP, de ezek az inkompatibilitásból eredő gondok és a sok apró, de gyakran lényeges hiányosságok egyelőre alaposan megkeserítik a felhasználók életét. Elkeserítő. :(
    Persze a 8.1 sok szépet és jót hoz, de éppen a fenti gondokat nem oldja meg. Csodálatos, hogy képernyőképet is ki lehet rakni, de ettől sokkal fontosabb hiányosságok várnak még.

    Tehát a gmail-kérdést ettől egyszerűbben nem lehet?

    [ Szerkesztve ]

    Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

Új hozzászólás Aktív témák