Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz btudos #3739 üzenetére

    Azért azt is tegyük már mellé, hogy a 3G-t is csak akkor használja a telefon, mikor adatforgalom van.

    Nekem úgy van beállítva, hogy a leveleket manuálisan ellenőrzöm, háttérben nem fut semmi, vagyis nincs kotorászás a neten egyik programnak sem, csak a gyári appok turkálnak, így a személyes üzenetközpontom vagy mi a franc, és a frissítés kezelő, ami a piactéren nézelődik, de ezeket nem is lehet letiltani szerintem, bár nem is kellene, mert akkor meg minek az okostelefon.
    A kijelző fényerejét állandó közepesre tettem, mert sötétben (este a szobában) már nagyon levette a fényerőt szerintem. A Wi-Fi-t most kikapcsoltam, a GPS csak akkor megy szerintem ha elindítok egy programot ami használja, a BT szintén ki van alapértelmezetten kapcsolva.
    Reggelre meglátom mennyit merül készenlétben, de most kb 5%-ot merült 2 és fél óra alatt, ami alatt gyakorlatilag folyamatosan készenlétben volt. Ez így nekem túl gyors merülés. Az E52 nem merült ilyen gyorsan, és azon is be volt kapcsolva a 3G folyamatosan, bár az nem is mászkált a neten sose, csak miután engedélyt kapott rá.

Új hozzászólás Aktív témák