Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Közérdekű

    Látom sokaknak meggyűlt a baja az üzemidővel. Az alábbiakat tanácsolom:
    - a /beállítások/alkalmazások/háttérben futó szolgáltatások menüpontban tiltsatok le mindent, ami nem kell. A legtöbb app befurakodik és zabálja az aksit, mint Skype, City Lens és a Gameloftos játékok. Nekem például ma szokatlanul gyorsan merült le a telefonom és néztem, hogy a City Lens aktív. Le is lett tiltva, csak a Weather Flow aktív nekem.
    - WiFi, GPS, Bluetooth, NFC csak akkor legyen aktív, amikor használjátok. Ne felejtsétek el lenyomni. Én is lenyomtam már párszor magamnak egy self facepalmot, amikor buszozás közben feldobja a telefon, hogy nyílt WiFit talált vagy amikor a Mals kidobja a pozíciómat.
    - a fényerőt szabályozzátok manuálisan, nekem kicsin van mindig, ha kimegyek napra, akkor közepesre tom fel, ritkán nagyra.
    - mindig 100%-ig töltsétek fel a telefont, este.

    Nekem jól bírja a telefonom, 8-9h folyamatos netezéssel, 3G-n. Majd veszek egy Yoobao külső aksit, mert hamarosan nagyon sokáig fogok majd mindig kimaradni és 12-15h-t nem bírna ki ugyan ezzel a tempóval.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák