Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zSSeli

    tag

    bementem ma a nokia care-be (árkád, örs) , mert sd kártyát nem hajlandó olvasni a teló. fat-ban nem látja, ntfs-ben kiírja, hogy nem jó formátum, majd ő leformázza nekem jóra, leformázza és utána megint nem látja a kártyát :D meg kérdeztem a kiemelkedő kijelzőről, mondta, hogy ismeri a problémát, 820-ast hoztak már be ilyennel. mondta, hogy beküldi központi szervízbe (mert csak lumiákat ott szervizelhetnek) és ott "kalibrálják a telefont", elvileg beton masszív lesz, nincs mozgása utána a hátlapnak, semmi. 1-másfél hét mire megjön, csere teló nincs, mondta, hogy a tmobilenál 100ft a sim adapter, ez van. szóval ha minden igaz másfél héten belül lesz egy patent l620asom végre, engem akkor is zavart ez a nyomogatható felső sarok, ha már nokia, akkor legyen brutál masszív. ezt leszámítva még a nokia xpress omlik össze néha, de lehet a gyári visszaállítás azt is meg fogja oldani.

    ami pozitívum a telóban a kijelző (napfényben nagyon csúcs), 2-3 másodperc alatt talál gps-t gyors működés és maga az esztétikai volta, nekem nagyon tetszik a kialakítása meg a wp is :)

Új hozzászólás Aktív témák