Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz albiosz #4580 üzenetére

    Jah, arról az emberkéről nem is beszélve, aki előadta, hogy az ismerősének felforrt a Lumia 520-a (meg egyéb rémtörténetek, másod- illetve harmadkézből :D ).

    Finnugor: alapvetően tudtommal a Huawei Y300-nak két komoly baja van: az 512 MB RAM és ha jól tudom, a tulajdonosok nagy része kifejezetten rühelli a gyári Emotion UI-t, mert pár hetes használat után belassul meg fagy. Annak idején én is gondolkodtam a telefonon, de olvasgatva a topikját, inkább elvetettem végül.

    Nem mondom, hogy a Lumia 520-nak nem voltak bajai (én is belefutottam egy-kettőbe, szentségeltem is a topikban miattuk), de azt hiszem, főleg app-okhoz köthetőek, amiket valószínűleg egyenként kijavítottak az app-fejlesztők, azóta meg - lekopogom - semmi gondot nem tapasztaltam és ahogy nézem a topikot, mások sem.

    Én SGS-ről váltottam Lumiára, ami CM 10.1-gyel teljesen használható volt, de nem volt élmény használni. Gondolom, érted a különbséget. Nyilván ha egy újabb csúcskészülékem lett volna Android-fronton, akkor nem ezt mondanám.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák