Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz Finnugor #4576 üzenetére

    Mintha az kérdezted volna, h a fiatal Angelina Julist vagy pedig Tina Turnert döngetnétek meg?! :DDD

    Már alapból az h hüvely... olcsó, car... gagyi minőség, nulla support.. meg aztán android..

    Itt kb 80% androidról váltott pont azért, mert állandó rom vadászat, h legalább egy hívást letudj bonyolítani, aztán ha meg is van, akkor talán 2 esetleg 3 hétig jó is, de utána összevissza fagyogat bugzik...

    Na ez itt nincs.... ellenben csak a fő programok vannnak meg, de azok működnek....

    Én pl első hetekben teljesen depis voltam, h pou nincs fent a storeban, de aztán megtaláltam, itt mounak hívják, azóta nyugodtan alszom, magzatpózban...

    Szóval vagy megtalálod egyből azt amit eddig is használtál, ugyanattól a fejlesztőtől, vagy megkapod a "koppintását" és ugyanúgy tudod használni... ellenben nincs lagg, meg nem gondolkozol azon h a földhöz vagy falhoz vágd-e?!

    Szaal, szerintem az 520-as... android amilyen jó volt, olyan car lett... egy erőforrás zabáló, optimalizálatlan bughalmaz...

    ui
    De egyébként most azt vártad h itt majd a hüvelyt ajánljuk?! Mondjuk alapesetben én is azt szeretem, de nem telefonban... :U :)

    Zenei fronton, én nem használom ki a maximális hangerőt mert vérezne a fülem... telenoros vagyok, így nem tudom h telekom mikor ad ki frissítés, de most jön az első, elvileg ebben a hónapban, utána meg ki tudja... ez nem adnroid, h kiadják ugyanazt csak másik háttérképpel... és akkor "big firmware update"

    [ Szerkesztve ]

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák