Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz N€T0X|N #3026 üzenetére

    Hát, szerintem, ha a skype megy a háttérben, akkor kvázi állandóan lógsz a hálón. Sőt, én arra jöttem, rá, miután feltelepítettem a skype-t, hiába léptem ki az alkalmazásból, amikor a feleségem PC-n hívott, némi késéssel a telefon is elkezdett csörögni, keres a feleségem a szkájpin. Ezzel párhuzamosan a telefon úgy kajálta az akksit, mint néger gyerek a banánfagylaltot. Attól kezdve, hogy beszélgetés befejeztével nem csak kilépek, ki is jelentkezem belőle, megszűnt a jelenség- (mind a kettő.)
    Amúgy, őszinte leszek, azért néhány tulajdonságával úgy vagyok ezzel az egyébként qrvajó telefonnak, hogy a qrva anyját a fejlesztő mérnököknek. Ma kb. 10 perces fejtörést okozott, mi a francért nem csörög, ha hívnak. Végül rájöttem, valszeg véletlenül a hangerő-szabályzó billentyűvel csumára le volt halkítva. Micsoda baromság... biztos elképesztően emelte volna az árát, ha ezt nem így oldják meg szoftvere.sen... meg, megjegyzem, ha pl. egy ledet beleraknak villanónak. stb

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák