Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • br.rak

    őstag

    válasz Tomsteel #13910 üzenetére

    Azért már nem annyira alacsony az a tábor :) A Low-end kategóriát letarolta az 520, Európában pár országban már 10% felett vannak. Én nem is egy látványos "kapbegoogleholnapmártiltvavagy" megmozdulásra gondolok, hanem kisebb nagyobb bugokra Én pl a katasztrofális gmail késések miatt dobtam mint elsődleges telefont, az IE mellett, meg volt pár apróság amin nem tudtam túltenni magam. Amúgy a WP8-cal szerintem az MS bebizonyította, hogy tud modern/stabil mobil OS-t készíteni, de azt is hogy elég fafejű banda, sok minden a "nem bug hanem feature" szinten működik sokszor a józan ész ellenében. Meg persze sunyin erőltetik a saját cuccaikat.

    szerk: aki a LED villanót, világító gombokat, iránytűt stb hiányol, az gondoljon arra, hogy akkor kb a saját piacát falná fel az 520 a nokia mert ki venne 620/625/720-at. Ha ezek a filléres cuccok benne lennének akkor nem az 30-40% át adna a WP8 nak hanem lehet a dupláját (bár lehet akkor több közép kategóriás embert tudnának a droidtól is elcsábítani, de ezt nem merték bevállalni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák