Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz domerator #12920 üzenetére

    De ez legalább működik rendesen :DDD Xperia U-val kínlódtam eleget ilyen szempontból, most pedig nagy mosolyogva nézem az osztálytársnőmet, amikor hívja a pasija, és nem tudja felvenni (Xperia J-ről van szó), mert a fészbukkmeszendzser megette a ramot, és nem lehet elhúzni a csúszkát :C

    @alessandro9
    -Képernyőfénykép ennél a rendszernél is készíthető? (Mint iphone-nál a lezáró+home bill kombó)
    igen, megérinted a Windows logót (home gomb) + lenyomod a feloldó gombot

    -A mail, facebook, viber alkmazásokból melyiket töltsem le, hogy megfelelően, és időben jelezzen?! (olvastam hogy facebook beta többeknek tökéletesen működik, de nekem a neve alapján nem teljesen világos, hogy akkor ez is teljes verziós?? )
    Facebook Beta folyamatosan javul, nálam az értesítések is rendesen jönnek most már. Rakható ki külön csempe az üzeneteknek is, az eseményeknek is stb. Ez konkrétan egy "teszt" verzió, ami ha tökéletes lesz, átveszi a sima Facebook app helyét az Áruházban. Az appot egyébként a Microsoft fejleszti.

    -A felhőbe egy-egy bizt. mentés alkalmával mindent lement? kontaktok, fényképek, sms-ek, jegyzetek, emlékeztetők, stb?
    itt le van írva: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák