Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz #40993792 #1137 üzenetére

    Annyira fel voltam pipulva, hogy szokásomtól eltérően nem tettem hozzá: szerintem. De akkor inkább így fogalmazok: a rendszer iszonyúan kiforratlan egyelőre. Hozzáteszem: nekem a fészbükk üzenetek hatodrendű dolog. Az e-mail fontos. A symbiánra telepíthető, csaknem pc-s levelezővel egyenértékű profimail nevű alkalmazásnál még nem találtak ki jobbat. Ugyanakkor a skype fontos volna, na, az nagyon nem teszi a dolgát. Viszont nekem kérdés nélkül bezúzta az ottani kontaktokat a névjegyzékbe. Ugyanezt csinálta akkor, amikor megadtam a fészbükk fiókom adatait. Az ottani ismerősöket is belevette a névjegyzékbe, abba a pillanatba. A C7-ről a skydrive-ra feltöltött névjegyzék egyébként is sérült, át kellene nézegetni, összehasonlítani, mert telefonszámok maradtak le, de ez lenne a legkevesebb. Én a közeli ismerősök születésnapját is be szoktam írni, örömmel láttam, hogy mindegyik 1904-ben született az 520-as szerint. Ugyanakkor vettem a feleségemnek h. évfordulóra egy ASUS fonepadot, a 4.1 android jóval jobbnak tűnik. De egész egyszerűen: nekem a C7-en és a 700-on a Belle, illl. FP.2 megbízhatóan működik a kiegészítő appokkal és jelenleg a felhős rendszer nem éri meg nekem ezt a confúziót.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák