Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooley18

    aktív tag

    válasz lumiás #1385 üzenetére

    Számomra valahogy felfoghatatlan, hogyan engedhetik, hogy valahol gyengébb minőségű alkatrészekkel gyártsák ugyan azt a készüléket. Minden esetre nálam szerencsére nincs semmi komoly probléma. Az érintésérzékelés teljesen rendben van a frissítés óta, előtte is csak a túlérzékenységgel volt gond. Bár fehér háttérnél nagyon halványan látszik 2 kis foltocska a kamera magasságában, illetve sötétebb háttérnél ugye előjön ott a hullámzás, ha nem csak simogatom a kijelzőt, illetve még a kijelző szélein vettem észre kisebb hullámzást, ha erősebben rámarkolok a keretre, de egyik sem különösebben zavaró mértékű. Szóval én azt hiszem, egyelőre megleszek kijelzőcsere nélkül is, és bizakodom, hogy nem romlik majd a jövőben sem a helyzet. :))

    Ellenben a headsettel voltak komolyabb problémáim. Nem tudom, hogy a származási helynek köszönhetően rosszabb minőségűt kaptam, vagy a füleim elcseszettek, de állandóan szenvednem kellett vele, hogy rendesen bent legyen, de ne álljon csálén, és ne menjen el a hangja. Illetve nagyobb hangerő mellett nem volt kifejezetten jó minőségű, márpedig rengeteget hallgatok zenét telefonon. Aztán végül sikerül önakaratomon kívül "elhagynom" néhány igen kellemes személy társaságában (if ju nó vát áj mín), de így utólag örülök neki, mert vettem helyette egy WH-510 típusú headsettet, és a különbség ég és föld. Sőt, jobban szól még a kétszer annyit kóstáló Sennheiser CX-280-nál is. :C Úgyhogy akinek szintén gondjai akadtak a gyári headsettel, vagy szimplán jobbat szeretne, de nem akar 20-30eFt-ot költeni valami prémium cuccra, annak csak ajánlani tudom! :)

    btudos #1388: És nem is mondtam egy szóval sem, hogy egy itteni Care-be vigye, ha baja van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák