Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz kokyt #9 üzenetére

    A topic olvasói nem tudják az előzményt, így tényleg csak vagdalkozásnak tűnik amit írtam. Szóval a dolog onnan indult, hogy a Pannonos topicban 2-en is rákezdtek, hogy rossz a készülékkínálat, meg drágák a telók, nincs egy értelmes előfizetés, és amúgy is sz@r a Pannon...ezért gondoltam körbenézek. Na és akkor ide kapcsolódik a Nokia webshopos hozzászólás. 2 év rabságot pedig úgy értettem, hogy pl T-mobile Angliánál sok esetben sokkal kedvezőbbek az előfizetés díjai, és egy havi 11000Ft-nak megfelelő előfizetési díj mellé a top telók ingyen járnak. Előbbiről mindhárom szolgáltatónk példát vehetne... Viszont azt továbbra is tartom, hogy a magyar T-mobile telefon árai nem olyan hűde kiemelkedően jók. A dominós dolog is erre volt példa és nem az árérzékenységre, amit te a dologból tök tévesen kihoztál. A médiamánia xl díjcsomagos néphülyítésről már ne is beszéljünk, a reklámban is csak a havidíjat felejtik el közölni, persze a remek készülékárak azért repkednek bőszen.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák